Obserwatorzy bloga

niedziela, 28 kwietnia 2013

Bio mydła - recenzja

Po przetestowaniu opiszę dziś kosmetyki naturalne, które otrzymałam w ramach współpracy z firmą SpaKosmetyki. Są to bio mydełka.Od Producenta :

Bio mydło Różane/Jabłkowe/Żurawinowe na bazie naturalnych olejów roślinnych : jojoba, macadamia, avocado, oliwa z oliwek, olej ze słodkich migdałów, masło Shea z dodatkiem naturalnych ekstraktów owocowych. Skoncentrowane działanie naturalnych, tłoczonych na zimno olejów roślinnych sprawia, że  po myciu skóra jest odpowiednio nawilżona, optymalnie odżywiona i lekko natłuszczona. 

Płatki czerwonej róży mają działanie ściągające i rozjaśniające skórę. Olejek różany pobudza produkcję kolagenu, wspomagając odnowę skóry. Mydło nie zawiera żadnych barwników. Kolor mydła uzyskiwany jest z naturalnych wyciągów owocowych.Jabłko to nie tylko smaczny owoc, ale również skarbnica witamin, biopierwiastków i kwasów AHA. Mają one  działanie rozświetlające, regenerujące i lekko złuszczające. Mydło nie zawiera żadnych barwników. Kolor mydła uzyskiwany jest z naturalnych wyciągów owocowych.

Żurawina jest cennym źródłem naturalnych witamin i soli mineralnych. W medycynie ludowej żurawina stosowana jest jako środek przeciwzapalny a sok z żurawiny ma działanie podobne do czerwonego wina - neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziała starzeniu się skóry. Mydło nie zawiera żadnych barwników. Kolor mydła uzyskiwany jest z naturalnych wyciągów owocowych.
Moja Opinia :


Mydła te są małe i poręczne. Podczas mycia nie wyślizgują się i nie wypadają z dłoni. Mocną stroną produktów jest piękny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Trzymam je w łazience. Pełnią one w pewnym sensie rolę odświeżacza powietrza, gdyż po wejściu do toalety pierwsze co rzuca się w oczy, a raczej w nos to śliczna, różana woń. Mydełka dobrze się pienią, a piana ta jest przyjemna dla ciała. Po umyciu skóra nie jest wysuszona, jak w przypadku większości mydeł, których używałam. Możliwe, iż jest to spowodowane naturalnym składem kosmetyków. Polecam :)


Firmę możecie znaleźć również na Facebooku : https://www.facebook.com/kosmetykiSPA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.

Nie musisz reklamować swojego bloga, trafię do niego sama ;)