Obserwatorzy bloga

niedziela, 12 października 2014

Otrzymane probki :)

 Jakiś czas temu otrzymałam dwie przesyłki z próbkami. 
W pierwszej znajdowały się dwa zestawy "Bulionetka Knorr" : do duszonych mięs oraz do duszonego kurczaka, a także książeczka z przepisami.
Próbki wciąż można zamówić, wypełniając formularz tutaj.


W drugiej przesyłce znajdowała się próbka słodziku Stewia Natursweet oraz dwie czekoladki belgijskie Cavalier ;)


piątek, 3 października 2014

Przesyłka - wygrana w rozdaniu ;)

Dzisiaj odebrałam z poczty przesyłkę. Znajdowało się w niej 100% naturalne mydło Kastylijskie Cytrusowe, które wygrałam w rozdaniu na blogu Darmowe-probki-gadzety ;)


środa, 1 października 2014

Moja mieszanka musli - Mixit ;)

Współpracę z firmą Mixit nawiązałam ponad dwa tygodnie temu. Pewnie słyszeliście lub czytaliście już na temat mieszanek musli, które możemy wybrać lub samemu skomponować. Dziś opowiem Wam o mojej mieszance.

Moja Opinia :

Stworzenie własnej mieszanki było dla mnie trochę czasochłonne, ponieważ firma posiada szeroki wybór składników. Ostatecznie zdecydowałam się na podstawę "W miłości tkwi ziarno" (płatki owsiane, chipsy owsiane chrupiące, płatki pszenne, płatki żytnie, płatki jęczmienne), maliny liofilizowane, orzechy laskowe, płatki migdałów, czekoladowe wiórki białe, płatki kukurydziane w polewie jogurtowej i cukier kokosowy. Mogłam również sama wybrać opakowanie, czyli design tuby. Mój wybór padł na tubę letnią. W środku znajduje się także szczelnie zamknięty woreczek foliowy, w którym dopiero jest mieszanka. Nie brakuje w niej poszczególnych istotnych składników - malin, orzechów laskowych oraz płatków kukurydzianych w polewie jogurtowej jest dużo. Musli są bardzo sycące i smaczne. Smakowały mi zarówno z mlekiem, jak i jogurtem naturalnym. Długo zachowują świeżość. Pierwszy raz miałam okazję skomponować własną mieszankę musli. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne ;)