Obserwatorzy bloga

poniedziałek, 9 marca 2015

Ekologiczny proszek do prania Wash bio - Akuna

Ostatnim produktem, otrzymanym w ramach współpracy z firmą Akuna jest Ekologiczny proszek do prania Wash bio. Zapraszam na recenzję produktu :)


Od Producenta :

Łagodny dla skóry, skuteczny wobec zabrudzeń.
Delikatny dla skóry Washbio nie zawiera agresywnych enzymów piorących, drażniących fosforanów i alergizujących substancji perfumujących. W jego składzie znajdują się wyłącznie najdelikatniejsze substancje aktywne, naturalne enzymy o niepodrażniającym stężeniu oraz w 100% naturalna esencja zapachowa. Tak delikatny skład zapewnia, że proszek jest hipoalergiczny – odpowiedni do prania ubrań dziecięcych, niemowlęcych oraz osób o wrażliwej skórze.
Bezwzględny dla plam i zabrudzeń 
Dzięki zastosowaniu kombinacji 3 łagodnych enzymów i niepodrażniającej substancji aktywnej proszek nie podrażnia, a jednocześnie jest niezawodny w usuwaniu nawet tak trudnych zabrudzeń, jak plamy z krwi, kawy herbaty czy wina.
     Przyjazny dla środowiska Washbio to eko proszek, który powstał nie tylko z troski o zdrowie, ale również środowisko naturalne, w którym żyjemy. Dlatego został skomponowany wyłącznie z nieszkodliwych, łatwo biodegradowalnych składników, które w minimalnym stopniu obciążają środowisko naturalne. Washbio jest nietoksyczny, a jego opakowanie w 100% podlega recyklingowi. Stosując Washbio masz pewność, że nie szkodzisz sobie ani otoczeniu.     
Uniwersalny i skuteczny Washbio nadaje się do stosowania we wszystkich typach pralek, prania ręcznego oraz do niemal wszystkich rodzajów tkanin z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Zapewnia czystą biel i trwałe kolory ulubionych ubrań.

Moja Opinia :

Opakowaniem produktu jest kartonowe pudełko o pojemności 400g. Proszek posiada białą  barwę i świeży, całkiem przyjemny dla nosa zapach. Jego działanie oceniam bardzo dobrze - jest skuteczny. Radzi sobie z usuwaniem plam oraz zabrudzeń, nawet tych trudniejszych. Po praniu ubrania są czyste, delikatne i miękkie w dotyku. Kolory ubrań nie blakną. Proszek nie spowodował u mnie, ani u mojej rodziny żadnych podrażnień, więc tak jak mówił producent jest on bezpieczny oraz łagodny dla skóry. Mogę polecić ten produkt szczególnie osobom, które posiadają skórę wrażliwą :)

6 komentarzy:

 1. Nie znam ale dobrze wiedzieć :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo, nie wiedziałam, że takie produkty mają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to dobrze wiedzieć! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam go i też nas nie zawiódł.

  OdpowiedzUsuń
 5. O na taki produkt to chętnie bym się skusiła :)
  http://foxyladyme.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.

Nie musisz reklamować swojego bloga, trafię do niego sama ;)