Obserwatorzy bloga

niedziela, 28 czerwca 2015

Liczby Zdrowia - Violetta Kuklińska-Woźny

 Dzisiaj przedstawię Wam kolejną książkę pt. Liczby Zdrowia, napisaną przez Violettę Kuklińską-Woźny, którą otrzymałam w ramach współpracy z wydawnictwem Studio Astro.


O książce :

Poznaj przyczyny powstawania chorób i spojrzenie na stan zdrowia w świetle numerologii, medycyny wschodu i zachodu. Z książki dowiesz się, jak zbudować diagram energetyczny na podstawie danych personalnych oraz co liczby mówią o Twojej podatności na konkretne schorzenia. Poznasz również korzyści, które możesz wyciągnąć z przebytych schorzeń. Autorka podpowiada także, jak możesz wykorzystać do podtrzymania dobrego stanu zdrowia jogę, pilates i inne ćwiczenia. Prezentuje liczne korzyści płynące z uzdrawiających medytacji i technik relaksacyjnych. W dokonaniu diagnozy własnego stanu zdrowia pomoże Ci wykaz najpopularniejszych chorób wraz z analizą, w jaki sposób je sami wywołujemy oraz w jaki sposób możemy się ich pozbyć. Liczy się zdrowie!


Moja Opinia :

Książka w miękkiej okładce liczy 252 strony. We wstępie autorka wskazuje różnice między medycyną Wschodu, a medycyną Zachodu. Następnie poznajemy symboliczne znaczenie poszczególnych części naszego ciała. Na podstawie naszego portretu numerologicznego możemy dowiedzieć się, na jakie choroby, schorzenia jesteśmy najbardziej podatni. Poradnik dostarcza nam wielu informacji na temat psychologicznych przyczyn ewentualnych chorób układów człowieka, takich jak oddechowy, nerwowy czy kostny. Autorka dokonuje szczegółowej analizy takowych zaburzeń. Dzięki książce dowiadujemy się także tego, jaki wpływ mają emocje na nasze zdrowie. Na samym końcu Violetta Kuklińska-Woźny dość szczegółowo opisuje różne techniki relaksacyjne i wspomagające zdrowie, takie jak joga czy aerobik, które możemy wykonać sami w domu. 
Podsumowując, uważam tę książkę za ciekawą i godną polecenia. Autorka w zrozumiałym języku przekazuje nam wiele informacji na temat naszego zdrowia :)

8 komentarzy:

 1. Co kto lubi, ja na okres wakacyjny wybieram troszkę inną tematykę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co kto lubi, ja na okres wakacyjny wybieram troszkę inną tematykę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co kto lubi, ja na okres wakacyjny wybieram troszkę inną tematykę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością ciekawa lektura :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię takie książki chętnie bym przeczytała- obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.

Nie musisz reklamować swojego bloga, trafię do niego sama ;)