Obserwatorzy bloga

sobota, 4 lipca 2015

Jak rozwinąć naturalną intuicję - Sherrie Dillard

Dzisiaj zaprezentuję Wam kolejną z sześciu książek, które otrzymałam do przetestowania w ramach współpracy z wydawnictwem Studio Astro. Mowa o Jak rozwinąć naturalną intuicję, której autorką jest Sherrie Dillard :)


 O książce :

Czym jest intuicja i czy wszyscy ją posiadamy? Odpowiedzi udziela medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Autorka ujawnia cztery podstawowe typy intuicji. Dzięki niej poznasz korzyści, potencjalne niebezpieczeństwa oraz cechy osobowości związane z posiadaniem każdego z nich. Prezentuje również prosty test, dzięki któremu określisz, jaki rodzaj intuicji posiadasz. Dowiesz się, w jaki sposób możesz rozwijać swoje zdolności poprzez medytacje i ćwiczenia. Uzyskasz również umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i swoich najbliższych ochroną mentalną. Ponadto Autorka podpowiada, jak rozpoznać przewodników duchowych, którzy będą Cię wspierali na ścieżce samorozwoju. Czas byś skorzystał z wrodzonego daru intuicji!


Moja Opinia :

Okładka książki jest oczywiście miękka, lakierowana. Łatwo i szybko się ją czyta. Napisana jest prostym, zrozumiałym językiem. Na początku czytania uzyskamy odpowiedź na pytania : czym jest i jak działa intuicja oraz co jej zawdzięczamy? Książka jest bogata w historie osób, które doświadczyły zjawisk nadprzyrodzonych. Znajdziemy w niej także prosty test, pozwalający określić, jaki typ intuicji posiadamy. Możecie zobaczyć jego część na poniższych zdjęciach. Wyróżnia się cztery podstawowe rodzaje intuicji : fizyczną, mentalną, emocjonalną oraz duchową. Każdy typ intuicji jest dokładnie opisany. Podane są także przykłady dobrze znanych osób, które dany rodzaj intuicji w sobie rozwinęły. Poprzez zawarte w książce, gotowe wizualizacje i ćwiczenia dla poszczególnych typów intuicji dowiemy się, jak sami możemy rozwinąć swoją intuicję. Dzięki tej książce uzyskałam bardzo ciekawe informacje. Dowiedziałam się, jaki typ intuicji posiadam i co powinnam robić, aby ją rozwinąć :)17 komentarzy:

 1. Interesująca książka, zaciekawiła mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałabym by pozycja wpadła w moje łapki:))

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa książka chętnie sobie taką kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. łe takie rzeczy co ty piszą to ja sama wiem:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne są takie ksiązki,polecam również;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa jestem czego bym się z niej dowiedziała :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa książka, zapisuje ją na swoją listę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię książki o samorozwoju :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cieeeekawa! Tego tematu jeszcze nie zgłębiłyśmy a warto :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.

Nie musisz reklamować swojego bloga, trafię do niego sama ;)