Obserwatorzy bloga

niedziela, 26 czerwca 2016

Krem i pianka regenerujące do skóry podrażnionej - Red Pharma

 Przyszedł czas na dwa ostatnie produkty, które otrzymałam w ramach współpracy z firmą Red Pharma. Są to : krem regenerujący do skóry podrażnionej oraz pianka regenerująca do skóry wrażliwej i podrażnionej Calmapherol :)


Od Producenta :

Krem regenerujący do skóry podrażnionej

• regeneracja, odżywienie i pielęgnacja skóry: podrażnionej, zaczerwienionej, popękanej, swędzącej, skłonnej do alergii
• stany zapalne skóry np. liszaje, zajady, zadrapania i otarcia naskórka
• po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych np. depilacja, laser, oczyszczanie twarzy, peeling
• w zmianach atopowych skóry


Pianka regenerująca do skóry podrażnionej

• regeneracja, odżywienie i pielęgnacja skóry: podrażnionej, zaczerwienionej, popękanej, swędzącej, skłonnej do alergii 
• stany zapalne skóry np. liszaje, zajady, zadrapania i otarcia naskórka 
• po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych np. depilacja, laser, oczyszczanie twarzy, peeling, w zmianach atopowych skóryMoja Opinia :

Zdecydowałam się na recenzję dwóch produktów naraz, ponieważ uważam, że ich działanie i cel stosowania jest podobny. Różnią się one głównie konsystencją oraz opakowaniem. Krem dostępny jest w aluminiowej tubce o pojemności 55ml z nakrętką, natomiast pianka znajduje się w aluminiowej butelce o pojemności 100ml z atomizerem. Do obydwu produktów została załączona ulotka. Krem ma biały kolor i dość gęstą konsystencję. Jego zapach to zapach przypominający maści lecznicze. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Pianką najpierw musimy wstrząsnąć a dopiero potem wydobywamy ją z atomizera właśnie w postaci białej pianki lub musu. Obydwa produkty spełniają swoje zadanie. Regularnie stosowane na skórę sprawiają, że staje się ona odżywiona i zregenerowana. Przede wszystkim łagodzą wszelkie podrażnienia, na przykład te spowodowane depilacją lub na skutek poparzeń słonecznych. Wtedy przynoszą skórze ulgę oraz ukojenie. Zaczerwienienia pojawiające się na skórze także zostają zredukowane. Podsumowując, uważam, że warto zwrócić uwagę na krem i piankę regenerujące do skóry podrażnionej Calmapherol, zwłaszcza w tym okresie - okresie letnim :)

3 komentarze:

  1. chętnie widziałabym te produkty we własnej apteczce czy kosmetyczce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że mógłby mi się aktualnie przydać

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz.

Nie musisz reklamować swojego bloga, trafię do niego sama ;)